Anasayfa / OYUNLAR / ROGUE ASSAULT / ROGUE ASSAULR-ANMA GÜNÜ’NDE GERI VERMEK

ROGUE ASSAULR-ANMA GÜNÜ’NDE GERI VERMEK

MAY.25.2018 BY KIXEYE_CHRIS

Düşmüş Amerika Birleşik Devletleri Hizmet Üyelerinin çocuklarına yarar sağlayan bir program olan Gold Star Teen Adventures ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Memorial Day haftasonunu kutlamak ve en büyük fedakarlığı yapanları onurlandırmak için, Pazartesi gününün sonuna kadar tüm ABD oyuncularımıza özel bir teklif sunulacak. Bu teklifin tüm gelirlerinin% 50’si doğrudan bu şaşırtıcı hayır kurumuna veriliyor.

“Gold Star Teen Adventures, Gold Star Youth için benzersiz yaz maceraları sunuyor. Programın amacı, özel harekatın çocuklarına görevlerini yerine getirirken hizmetlerini kaybeden, iyileştirme, mentorluk, gelişme ve fırsat sağlamaktır. Program, Ordu Özel Kuvvetleri (Yeşil Bereliler), Ordu Muhafızları (75. Ranger Alayı), 160. Özel Harekat Havacılık Alayı, 95’inci Sivil İşler Tugayı, 4. MISOC, Deniz Kuvvetleri Küçük Botu’ndan oluşan, Amerika Birleşik Devletleri’nin askeri özel harekat servislerinin gençlerine hizmet vermektedir. Takımlar, Donanma SEAL’ler, Hava Kuvvetleri Savaş Kontrolörleri, Hava Kuvvetleri Pararescue, Hava Kuvvetleri döner ve sabit kanatlı filolar ve Deniz Kuvvetleri özel harekat personeli. ”

TARİHÇE

Resim kredisi Altın Yıldız Genç Maceraları

Özel harekat servisine üye olan Kent Solheim, 2007’de Irak’taki savaşta çok ağır bir şekilde yaralandı ve sonuçta sağ bacağını kaybetti. Kent’in iyileşme yolundaki deneyimleri, Gold Star Teen Adventures’ın yaratılmasına ilham verdi. İki kişilik bir baba olan Kent, evini yapmamış olsaydı, hala çocuklarının sevdiği özel operasyonlar topluluğunun kardeşliğini bilmesini ve kariyerinin yaptığı maceraları paylaşmasını isterdi. onun yapmasına izin verdi. Buna ek olarak Kent, hayatında benzer travmaya maruz kalan diğer kişilerle zaman geçirebildiğinde duygusal iyileşme yaşadığını fark etti.

Gold Star Genç Maceraları, Gold Star çocuklarının bir araya gelebileceği ve benzer bir yolculuğa çıkmış diğer kişilerle yeni ve heyecan verici deneyimlerin bir parçası olabileceği bir ortam sağlamak için yaratıldı. Gold Star Teen Adventures karakter ve liderlik gelişimi, mentorluk, fırsat ve şifa temelleri üzerine inşa edilmiştir. Gold Star Teen Adventures, bu kadar çok fedakârlık yapan insan topluluğunu hizmet etmeye ve onurlandırmaya kendini adamıştır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

LÜTFEN GEREKLİ ALANI DOLDURUNUZ *

x

Check Also

ROGUE ASSAULT – 2.30 YAMA NOTLARI

JUN.04.2018 BY KIXEYE_CHRIS Merhaba Komutanlar! 2.30 sürümü devam ediyor ve La Muerte’nin dirilişine karşı en yeni etkinlik sezonumuzun başlangıcını içeriyor. Aşağıdaki değişikliklerin tam listesini okuyun. YENİ ÖZELLİKLER [Yeni Taret] Gustaf Taret, Ağır Platform ...