Naci GÜMÜŞ Vefat Etti Reviewed by Momizat on . Doğruluktan Dürüstlükten Adaletten taviz vermeyen, şair, yazar Gönül insanı NACİ GÜMÜŞ babam, 30 Mart 2018 Cuma günü vefat etmiştir. ​Uzun süredir Ege Üniversit Doğruluktan Dürüstlükten Adaletten taviz vermeyen, şair, yazar Gönül insanı NACİ GÜMÜŞ babam, 30 Mart 2018 Cuma günü vefat etmiştir. ​Uzun süredir Ege Üniversit Rating: 0
You Are Here: Home » HABER » Naci GÜMÜŞ Vefat Etti

Naci GÜMÜŞ Vefat Etti

Naci GÜMÜŞ Vefat Etti

Doğruluktan Dürüstlükten Adaletten taviz vermeyen, şair, yazar Gönül insanı NACİ GÜMÜŞ babam, 30 Mart 2018 Cuma günü vefat etmiştir.

​Uzun süredir Ege Üniversitesi Hastanesi Göğüs Servisi Yoğun bakımında yatan Naci Gümüş, burada durumu daha kötüleşerek hayata gözlerini yumdu.

Evka1 Yavuz Sultan Selim camiinden kindi namazı ile Menderes Gölcükler mezarlığına defnedildi. Hayatı boyunca Zeytin, Zeytinyağı ve Zeytin ağaçlarını seven Naci Gümüş’ün mezarı bir zeytin ağacının altı TEVAFUK oldu.

Haktan ve hakikatten vazgeçmeyen Naci Gümüş, yazdığı kitaplarında da Hak ve hakikate verdiği önemi görebiliyoruz.

Sezai KARAKOÇ hayranı ve bana göre talebesiydi. Tüm kitaplarını okur, görsel ve yazılı basından takip ederdi. Vefatından birkaç ay önce dünya gözü ile son bir kez Sezai Karakoç’u görebilmiş olmanın mutluluğunu uzun süre yaşadı.

 

Allah’tan Rahmet, yakınları ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

Mekanın Cennet, Komşun Efendimiz (s.a.v) olsun babam.

Oğlun…

.

Şehrin içinde dışını yaşamak… Kendinde olmak, kendi dışında kalmak.. N.G. Anlayanlara ithaf olunur…

About The Author

Number of Entries : 235

Leave a Comment

LÜTFEN GEREKLİ ALANI DOLDURUNUZ *

© 2011 Powered By FSM FSM Team

Scroll to top